KONST / Litografier / Färglitografi 15682042
nr 1568 2042
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Strandvägen. Signerad, numrerad 75/300. Färglitografi, bildmått: 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 55x62 cm
Kondition: slitage
Olle Olsson Hagalund, född 1904, död 1972, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 18:52:00
100 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
Olle Olsson Hagalund
Läs mer om Olle Olsson Hagalund